.Etusivu
.Järjestöt aakkosittain
.Järjestöt tyypeittäin
.Tietoa palvelusta
.Haku
.Palaute
.Yhteystiedot


Muuta tietoja
Tunnus:
 
Salasana:
 
 
 

Tulostettava versio
Keski-Uudenmaan Kehitysvammaisten Tuki ry

Postiosoite:
PL106
04401 Järvenpää
bv@securicon.fi


Keski-Uudenmaan Kehitysvammaisten Tuki ry on toiminut Keravan, Tuusulan, Järvenpään ja Sipoon seudun kehitysvammaisten ja heidän perheittensä hyväksi jo vuodesta 1971.



Johtokunta 2018
===========
Birgitta Vuorela, pj. Järvenpää, 050 572 3460, bv@securicon.fi
Leila Hännikäinen, varapj. Kerava, 050 360 6391, leila.hannikainen@elisanet.fi
Markku Vuorela, siht. Järvenpää,
0500 601241, markku@securicon.fi
Tuula Ahjomäki, Tuusula, 040 594 4835, tuula.ahjomaki@gmail.com
Kuisma Björnman, Kerava, 050 075 793 0,chilifellow@outlook.com
Sanna Kaarisalo, Kerava, 040 0761973, sanna.kaarisalo@gmail.com
Kirsti Keckman, Kerava, 050-3404330, kirsti.keckman@hotmail.com
Pirkko Lehikoinen, Kerava, 044-3377447, pirkko.lehikoinen4@gmail.com
Riitta-Leena Naumanen, Järvenpää, 040-5153401, riitta-leena.naumanen@pp.inet.fi
Satu Pitkänen, Kerava, 050-4473568, satua@netti.fi
Arja Virolainen, Kerava, 050 322 1340,arja.virolainen@elisanet.fi



Kuntavastaavat
===========
Kuisma Björnman, Kerava
Jussi Karkela, Sipoo, 044-2763987, jussi.karkela@medfit.fi
Jorma Laavola, Tuusula,
Riitta-Leena Naumanen, Järvenpää



Talous/ kirjanpito
==============
Tuula Ahjomäki, Satu Pitkänen


Yhteyshenkilöt:
puheenjohtaja varapuheenjohtaja
Birgitta Vuorela Hännikäinen Leila
bv@securicon.fi leila.hannikainen@elisanet.fi
050 572 3460 050 360 639

sihteeri rahastonhoitaja
Vuorela Markku Tuula Ahjomäki
markku@securicon.fi tuula.ahjomaki@gmail.com
0500 601241 040 594 483


Järjestön tiedot päivitetty viimeksi 9.1.2018


© Keravan Kaupunki, 2018
PL 123, 04201 Kerava
kerava@kerava.fi
Puh. (09) 294 91